zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Uroczyste zakończenie roku akademickiego Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

25 czerwca 2024
Poczytalnia, ul. Tadeusza Kościuszki 8a
10:30
25 czerwca (wtorek) o godz 10:30 zapraszamy na uroczyste zakończenie roku akademickiego Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odbędzie się w Poczytalni (Tadeusza Kościuszki 8a, 05-120 Legionowo).

W programie między innymi:

  • "Wakacyjny dobrostan - jak o niego zadbać, jak z niego skorzystać" wykład Joanny Zielińskiej Joanna Zielińska jest psychologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w służbach mundurowych. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ze specjalnością psychologia kliniczna człowieka dorosłego. W pracy zajmowała się diagnozą, udzielaniem wsparcia psychologicznego oraz prowadzeniem szkoleń głównie z zakresu metod radzenia sobie ze stresem. Ważne jest dla niej zrozumienie potrzeb drugiego człowieka, umiejętność przyjmowania odmiennej perspektywy, możliwość odkrywania zasobów i pracy z ich wykorzystaniem.
  • "Ach jak przyjemnie" - koncert w wykonaniu Anny Marii Adamiak ANNA MARIA ADAMIAK - Śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, aktorka, pedagog, muzykoterapeutka. Trudno jednoznacznie zakwalifikować jej wykonawstwo, śpiewa klasycznie – arie operowe , operetkowe ,musicale – świetna technika, duża skala, biegłość wykonawcza. Z drugiej strony , trudno poznać ten klasyczny głos gdy wykonuje repertuar lżejszy, rozrywkowy – piosenki z rep.np. Anny Jantar, Ireny Jarockiej, Barbry Streisand. Doskonale odnajduje się w repertuarze piosenek retro – Ordonówna, Mankiewiczówna, Pola Negri. Stypendystka Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Stale poszerzaj swój repertuar. Z łatwością porusza się w różnych stylach i gatunkach muzycznych. Jest laureatką i finalistką wielu konkursów wokalnych, interpretacyjnych. Współpracuje z orkiestrami, zespołami, instrumentalistami, aktorami tak w kraju jak i za granicą. W swoim repertuarze posiada utwory od baroku do współczesności. W październiku 2014 roku, w Piwnicy pod Baranami, odbyła się premiera płyty z piosenkami napisanymi specjalnie dla niej przez Andrzeja Zaryckiego – kompozytora i kierownika muzycznego Ewy Demarczyk, od lat związanego z Piwnicą Pod Baranami.

Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Legionowo

Plakat informujący o zakończeniu roku akademickiego  Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku