zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu osoby podczas spotkania

Vouchery na zakup usług dla organizacji - spotkanie organizacyjne LOWES

Data dodania: 4 października 2021

Lokalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społeczenej LOWES, prowadzony przez Stowarzyszenie BORIS zaprasza organizacje z powiatów legionowskiego, wołomińskiego, mińskiego i otwockiego do skorzystania z możliwości sfinansowania usług, mających na celu rozwój ekonomiczny Państwa organizacji.

Cofnij

Do udziału zapraszamy podmioty ekonomii społecznej (tj. fundacje, stowarzyszenia, KGW, etc.), które prowadzą lub zamierzają prowadzić odpłatną działalność statutową, bądź gospodarczą.

W ramach proponowanego wsparcia możemy sfinansować różnego rodzaju usługi, których potrzebuje organizacja np.:

  • usługi marketingowe, prawne, audyt dostępności
  • opracowanie strategii sprzedaży produktów
  • specjalistyczne szkolenie dla zespołu/ kurs online dla członka lub członkini zespołu
  • badanie rynku pod kątem zainteresowania ofertą organizacji 
  • zbudowanie/aktualizacja strony www tak, aby była czytelna i dopasowana do potencjalnych odbiorców działań ekonomicznych organizacji

i tak dalej....

Uwaga, nie organizujemy tych usług, tylko bezpośrednio płacimy ich wykonawcom!

Jeśli Wasze pomysły na rozwój ekonomiczny organizacji lub zespołu odkładacie na przyszłość z powodu braku środków, to zapraszamy do skorzystania z oferty LOWES!

Osoby zainteresowane skorzystaniem z VOCHERA zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych ONLINE na platformie ZOOM, które odbędą się w następujących terminach (jeden termin do wyboru):

  • 7 października 2021 r. godz. 18.00 (czwartek)
  • 11 października 2021 r. godz. 10.00 (poniedziałek)
  • 13 października 2021 r. godz. 18.00 (środa)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/brpr7A72Gm694HKg8

(tylko osoby zarejestrowane otrzymają link do spotkania)

Osoba do kontaktu: Katarzyna Leśko (tel. 663 481 310, e-mail: katarzyna.lesko@boris.org.pl)

Działania realizowane w ramach projektu „Efektywnie-Fachowo-Skutecznie. Rozwój ekonomii społecznej w subregionie warszawsko- wschodnim” współfinansowanych ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

źródło - LOWES