Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Logo BIP
Mężczyźni grający w piłkę ręczną

W Ostrowie wygrało doświadczenie

Data dodania: 28 lutego 2024

Gospodarze byli pewni siebie przed meczem z Zepterem KPR Legionowo, ale jednocześnie z dużym szacunkiem wypowiadali się na temat naszej drużyny, który w II rundzie gra bardzo dobrze. Potwierdził to wygrywające przed tygodniem we własnej hali z Azotami Puławy. W Ostrowie Wielkopolskim płynęli na wysokiej fali, ale tylko do przerwy, którą zremisowali 17:17.

Cofnij

– Trochę więcej spodziewałem się po naszej grze dzisiaj. W pierwszych 30 minutach wyglądało to jeszcze dobrze, postawiliśmy się Ostrovii, w drugiej jednak zabrakło energii. Gospodarze pokazali większą dojrzałość w grze – mówił po meczu trener Marcin Prątnicki – Zepter KPR Legionowo.

Bo to właśnie początek drugiej połowy ustawił dalsze losy spotkania Arged Rebud KPR Ostrovia – Zepter KPR Legionowo. Gospodarze bardzo szybko wyszli na 4-bramkowe prowadzenie. I nawet jeśli przy wyniku 27:22, rywal potrafił po chwili się zbliżyć na różnicę jednej bramki, to ostrowianie sprawiali wrażenie jakby kontrolowali ten mecz, ponieważ chwilę później znów prowadzili bezpieczną przewagą.

– Nasza obrona wciąż jest daleka od ideału, ale cieszy mnie gra w przewadze. Dzisiaj grając siedmiu na sześciu znów wypracowaliśmy przewagę, to zrobiło robotę – powiedział po spotkaniu trener Arged Rebud KPR Ostrovia – Kim Rasmussen.

Ostrowianie ostatecznie wygrali 39:33. MVP spotkania został wybrany Kamil Adamski, autor ośmiu bramek. Siedem bramek dla drużyny z Legionowa rzucił Mateusz Chabior

Arged Rebud KPR Ostrovia – Zepter KPR Legionowo 39:33 (17:17)

źródło: Zepter KPR Legionowo