zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Weekend pod znakiem pożegnania lata

Weekend pod znakiem pożegnania lata

Data dodania: 28 sierpnia 2019

W sobotę i niedzielę (24 i 25.08) na Osiedlach Piaski i Grudzie odbyły się pikniki rodzinne. Mieszkańcy Legionowa bawili się przy dźwiękach muzyki podawanej przez DJ Marcina.

Cofnij

Impreza 5. Zakończenie Lata na Piaskach rozpoczęła się o godzinie 17.00 i trwała do godziny 22.00. Przy ulicy Piaskowej w pobliżu placu zabaw stanął dmuchaniec dla dzieci i stoisko „Sumo”, oblegane przez najmłodszych mieszkańców osiedla. Wśród atrakcji dla gości zapewniono stoiska garmażeryjne ze słonymi i słodkimi przekąskami. Firma Bar Mleczny „Gruba Kaśka” proponowała potrawy z grilla, grochówkę oraz napoje. Urząd Miasta Legionowo rozdawał wodę, gorącą czekoladę oraz popcorn, Straż Miejska edukowała i rozdawała odblaski, a pracownicy Areny Legionowo organizowali konkursy zręcznościowe. Na stoisku Stowarzyszenia Paczka Pomysłów dzieci miały malowane buzie i zaplatane warkoczyki. Wieczór upłynął na tańcach pod chmurką.

Podobnie bawili się mieszkańcy Osiedla Grudzie, gdzie przy placu zabaw ustawiono dmuchaniec, a wokół niego stoiska gastronomiczne. W organizację i przebieg obu pikników, jak co roku, zaangażował się radny miejski Paweł Głażewski, który także śpiewał mieszkańcom swoje ulubione piosenki.

Dodatkowym partnerem weekendowych pikników była Pizzeria Dominium, która proponowała darmową degustację pizzy i rozdawała kupony ze zniżkami na pizzę oraz różne gratisy.

W Parku Zdrowia blisko DPD Arena Legionowo przy ulicy B. Chrobrego od godziny 19.00 gromadzili się seniorzy, którzy zwykle tłumnie przybywają na „Potańcówki” i bawią się wśród zieleni aż do godziny 22.00.

To nie koniec letnich atrakcji. W nadchodzącym tygodniu czeka na nas dyskoteka w Parku Zdrowia oraz Piknik Rodzinny przy boisku na Osiedlu Batorego. Zapraszamy do śledzenia FB @LegionowoPorusza, gdzie publikowane są zapowiedzi legionowskich wydarzeń.