zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Potańcówka w Parku Zdrowia. Seniorzy tańczą.

Weekend pod znakiem pożegnania lata 2021

Data dodania: 28 września 2021
W sobotę 28 września mieszkańcy Legionowa bawili się przy dźwiękach muzyki w Parku Zdrowia.
Cofnij

Jak zwykle na Potańcówkę, która odbyła się w Parku Zdrowia w Legionowie przyszło wiele osób. Choć sobota nie była zbyt ciepła i słoneczna to jednak atmosfera na imprezie z okazji pożegnania lata w Legionowie była gorąca. Wszyscy świetnie się bawili, zarówno dzieci jak i dorośli mieszkańcy.

Fotorelacja z wydarzenia

Mobilny Punkt SzczepieńPotańcówka w Parku Zdrowia. Seniorzy tańczą.