zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu Wojtek Kowalczyk z mamą oraz prowadzącymi program/Fot. https://www.telemagazyn.pl/tv/kocham-przepraszam-dziekuje-2908334/?fbclid=IwAR1VeZrU6WRJck2yHC0eLmNFPSGiPtMdjx0LJRKRqKGYGigVErUKDXJaq4o oraz media-press.tv

Wyjątkowy program

Data dodania: 11 października 2021

Mieszkaniec naszego miasta, pracownik Urzędu Miasta Legionowo, pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych Wojciech Kowalczyk wziął wraz ze swoją mamą udział w programie Kocham. Przepraszam. Dziękuje. Zachęcamy do jego obejrzenia w sobotni (23.10) wieczór o godz. 20 w TV4.

Cofnij

Program stara się pokazać jak wiele mogą zmienić słowa - kocham, przepraszam, dziękuję - wypowiedziane w odpowiednim momencie z głębi serca. Wojtek program dedykował swojej mamie, która wspiera go w codziennych czynnościach i pokonywaniu barier. Nie jest to łatwe bowiem zmaga się On z chorobą jaką jest Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA). Mimo ograniczeń wynikających z tego schorzenia Wojtek stale się rozwija i inspiruje do walki innych.