zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wykład otwarty - Dlaczego warto zanurzyć się w lesie

14 maja 2024
Scena po Sąsiedzku, ul. Husarska 12
18:00
Zapraszamy serdecznie na fascynujący wykład "Dlaczego warto "zanurzyć się w lesie" czyli o metodzie shinrin yoku, inaczej zwanej kąpielami leśnymi. Ta praktyka pochodząca z Japonii jest naukowo potwierdzoną metodą poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego.

Podczas naszego spotkania zgłębimy tajniki tej praktyki, odkrywając, dlaczego warto włączyć ją do swojego życia oraz czym różni się od zwykłego spaceru po lesie.

Podczas wykładu wskażemy również czym praktyka ta różni się od zwykłego spacerowania. Ponadto, omówimy, dlaczego doświadczenie shinrin-yoku jest jeszcze bardziej wartościowe, kiedy dzielimy je z innymi.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym inspirującym spotkaniu, które obudzi wasze zmysły i pomoże odkryć nowe sposoby na czerpanie z natury.

Spotkanie poprowadzi Gosia Wlaźlak z Fundacji Ucieleśnienie prowadząca w zeszłym roku "Zanurzenie w lesie" w naszym legionowskim lesie. Wielka entuzjastka bycia w naturze oraz z nią.

Wstęp wolny!

Plakat informujacy o wykładzie