06-12-2023 (środa)
Wyłączenia planowane w godzinach 08:00-10:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. gen. Bolesława Roi 36, 38, 40
- ul. Strużańska 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15
- ul. Władysława Łokietka
- ul. Zegrzyńska 8A, 12, 14, 16, 17 (pawilon cały) - poczta, solarium, garnizon, 18, 20, 24, 24A, 26, 30, 32, 36
- ul. Tatrzańska
Wyłączenia planowane w godzinach 11:00-13:00 w następujących obszarach miasta:
Wyłączenia planowane w godzinach 14:00-16:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. Grudzie 41, 41A-Z, 43, 43A-C, 51, 51A-G
- ul. Malinowa
- ul. Wspólna od 7 do 41
- ul. Polankowa
- ul. Wymarzona
07-12-2023 (czwartek)
Wyłączenia planowane w godzinach 08:00-10:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. Żelazna 3, 5
- ul. Targowa 65A, 67, 69, 69A, 70, 71, 71A, 72A, 73, 74, 74A, 76, 76A-C, 78, 78A, 80, 80A, 82, 84, 86, 88, 90, 90A
- ul. Gabriela Narutowicza od 1 do 10, 12, 12A, 14, 16
- ul. Stefana Batorego 19
- ul. Jagiellońska 14
- ul. Aleja 3 Maja 1, 1D, 3, 5, 10, 16, 16B, 18, 18A-D
- ul. Władysława Reymonta 11C, 12, 13, od 15 do 29
Wyłączenia planowane w godzinach 11:00-13:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. Kolejowa 76, 84A, 90A, 94, 94A, 96, 96A, 98, 98A, 100, 100A, 102, 104, 104A, 106, 106A, 108, 114, 116
- ul. Gabriela Narutowicza 5, 7, 7A, 9, 11, 11A, 13, 13A, 13B, 13D, 14, 16, 22, 22A, 24, 26, 26A, 28, 28A, 30, 36A
- ul. Żelazna 1A, 2A, 2E, 2F
- ul. Kamienna 2
- ul. Bolesława Chrobrego 50, 50B
Wyłączenia planowane w godzinach 14:00-16:00 w następujących obszarach miasta:
- pl. Tadeusza Kościuszki 83-107A numery nieparzyste, 92-116E numery parzyste
- ul. Barska 1, 3, 4
- ul. Krakowska 1-13A, 14-24 numery parzyste
- ul. Mazowiecka od 1 do 10, 12, 14
- ul. Piastowska
- ul. Poznańska od 1 do 6A
- ul. Górnośląska 4
08-12-2023 (piątek)
Wyłączenia planowane w godzinach 08:00-10:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 2A
- ul. Jagiellońska 28, 30, 32, 34, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 42B, 43, 45, 47, 49, 49A-D, 51, 53, 55, 55A, 55B
- ul. Kościelna 2, 2A-H, 3, 3A
- ul. ks. Jana Ignacego Skorupki 25, 25A-i, 26, 28
Wyłączenia planowane w godzinach 11:00-13:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 20, 22, 24, 24A, 33, 35
Wyłączenia planowane w godzinach 14:00-16:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. Piaskowa 10, 13, 15, 17
09-12-2023 (sobota)
Wyłączenia planowane w godzinach 08:00-10:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 31, 31A
Wyłączenia planowane w godzinach 11:00-13:00 w następujących obszarach miasta:
- ul. Hetmańska 42, 44, 46, 48, 48A-C, 50, 50A, 50B, 52, 54, 56, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99
- ul. Mariana Langiewicza 9, 11, 11A, 13, 13A, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2
- ul. Lwowska 24, 24A-C, 26, 27, 28, 29
- ul. Prymasowska 1, 1A-D, 3, 5, 7, 9, 9A-D, 11, 13, 17, 22, 22A-G, 24, 28, 30, 30A-C, 40, 42, 44, 44A
- ul. Jana Kozietulskiego 13A, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25
- ul. Parkowa 38, 38A, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, od 50 do 70
źródło: PGE Dystrybucja S.A.