zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wystrzałowy pojedynek! 11. kolejka III ligi: Legionovia - Broń Radom

02 października 2021
Stadion Miejski w Legionowie
16:00
Po 10 kolejkach Legionovia wciąż na fotelu lidera! Pora na kolejne wyzwanie, a to już w najbliższą sobotę 2 października. Zapraszamy na spotkanie Legionovii z Bronią Radom.
Początek rywalizacji o godz. 16:00. Bilety do nabycia przed meczem w klubowych kasach po 15 zł. Widzimy się na Parkowej!
11. kolejka III ligi: Legionovia - Broń Radom