zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Mamy

Wzięli mamy na warsztat

Data dodania: 13 lutego 2018

Powrót do pracy po urodzeniu dziecka to dla wielu kobiet wielkie wyzwanie. Z pomocą przyszły warsztaty „Nie sama Mama”, zorganizowane w legionowskim Centrum Konferencyjnym. Powiat Legionowski patronował temu przedsięwzięciu.  

Cofnij

Coraz częściej kobiety, które urodziły dziecko pragną realizować się nie tylko w roli matek. Chcą i potrzebują realizować się także na płaszczyźnie zawodowej, zwłaszcza jeśli wcześniej osiągały na tym polu sukcesy. W praktyce satysfakcjonujące pogodzenie obu ról okazuje się niełatwe. Z pomocą paniom, które planują wrócić do pracy, ale nie są pewne czy im się uda i nie bardzo wiedzą od czego ten powrót zacząć, przyszła pierwsza edycja warsztatów „Nie sama Mama”, zorganizowanych przez Fundację Rozwoju i Inicjatyw Lokalnych Bizoon.

W trakcie dwudniowego szkolenia mamy spotkały się ze specjalistami z różnych dziedzin i miały okazję kompleksowo przygotować się do zawodowego powrotu. W programie warsztatów znalazły się panele dotyczące komunikacji w biznesie, kreowania wizerunku, prowadzenia własnej działalności jako alternatywy dla etatu, zasad właściwej diety oraz sztuki makijażu. Dodatkowo w szkoleniu udział wzięły kobiety, które z powodzeniem łączą życie rodzinne z zawodowym i chętnie podzieliły się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami. Warsztaty zakończył panel dyskusyjny z udziałem prelegentów. Organizator zapowiada kolejne edycje przedsięwzięcia, do udziału w których już dziś serdecznie zapraszamy.

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/