zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Z pamiętnika czarodzieja - Pan Uszko w Teatrze Magii

01 czerwca 2024
MOK Legionowo, ul. Norwida 10
11:11

Chyba każdy kiedyś chodził do szkoły, a przynajmniej powinien. Nasz bohater nie był tutaj wyjątkiem i dawno temu zakończył już swoją edukację. Przedstawienie dedykowane dla dzieci od 3 lat do 10 lat.

Nie chodził on jednak do zwykłej szkoły, lecz Wyższej Szkoły Magii i Czarodziejstwa posiadł dużą wiedzę w dziedzinie różdżkoznawstwa, wróżbiarstwa, czy też matemuzyki.

Prawdziwy Białoksiężnik opowie Wam o swoich przygodach i odkryje tajemnice magicznej szkoły. Czarujące widowisko dla całej rodziny, pełne magii i humoru, które oderwie Cię od codzienności i zabierze do niezwykłego świata. Podczas tego niesamowitego show dzieli się ze swoją publicznością tym, czego się nauczył i razem ze swoimi małymi asystentami wspomina, jak to było za szkolnych lat.

Dzieci poznają także nieśmiałą asystentkę - Iskę, ale o niej więcej dowiecie się już na samym pokazie.

Kup bilet.

Plakat informujacy o występie iluzjonisty