zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Seniorzy w lesie

Zajęcia dla seniorów

Data dodania: 1 grudnia 2021
Ćwiczenia, spacery, joga to zajęcia ruchowe, które bardzo pozytywnie mogą wpłynąć na nasze samopoczucie i zdrowie. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zajęć!
Cofnij

SIŁOWNIA

  • Dominator – poniedziałek, środa, piątek 9:00 – 14:00
  • Sandow – poniedziałek, środa 9:00 – 10:00 „Zdrowy Senior”

BASEN WODNE PIASKI – aquaareobik w poniedziałki i środy o godzinie 7:30 i 8:00

LODOWA ARENA – Zapraszamy na lodowisko, sesje trwające 45 minut, 7 zł - bilet ulgowy dla emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych za okazaniem legitymacji; bezpłatne korzystanie z lodowiska przez weterana za okazaniem legitymacji

NORDIC WALKING – w każdy poniedziałek i środę w godzinach 15:00 – 16:30 na terenie Parku Zdrowia prowadzone są zajęcia z nordic walking.

JOGA – na spotkania z jogą zapraszamy w poniedziałki i środy do budynku IŁ Capital Arena Legionowo w godzinach 16:30 – 17:30

ZUMBA – energetyczne ćwiczenia przy muzyce odbywają się na Stadionie Miejskim we wtorki i czwartki o godzinie 19:00

TRENINGI BIEGOWE – w każdy wtorek i czwartek biegamy na Stadionie Miejskim o godzinie 19:30