zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zakaz parkowania na rampie

Data dodania: 27 września 2016

Spółka kolejowa ustawiła w miniony weekend na rampie wzdłuż ulicy Szwajcarskiej znaki zakazu zatrzymywania się (B-36). Legionowska Straż Miejska rozpoczyna akcję informującą kierowców o zakazie pozostawiania auta w tym miejscu i o znajdującym się w pobliżu parkingu wielopoziomowym. Za stawanie w miejscu objętym znakiem B-36 grozi mandat w wysokości 100 zł i 1 punkt karny.

Cofnij

Rampa kolejowa od dawna była ulubionym miejscem postojowym dla podróżnych odjeżdżających ze stacji PKP Legionowo. Jednak parkujące tam samochody stwarzały zagrożenie, niektóre wystawały na ulicę Szwajcarską.

- Będziemy informować kierowców o nowych znakach i zachęcać do pozostawiania aut na parkingu wielopoziomowym, na którym dwa górne poziomy mają bardzo dużo wolnych miejsc – mówi komendant Ryszard Gawkowski, jednocześnie obiecując, że początkowo strażnicy będą upominali, ale oporni kierowcy nie unikną mandatów.

Do czasu wybrania operatora Centrum Komunikacyjnego parkowanie na parkingu wielopoziomowym jest bezpłatne. Po wybraniu zarządcy maksymalna dzienna stawka nie przekroczy 1 zł. Mandat za pozostawienie auta na rampie wyniesie 100 zł i jeden punkt karny.