zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, który będzie trwał od 30 maja do 5 czerwca 2017 r.

Zapraszamy na Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju

Data dodania: 7 maja 2019

Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, który będzie trwał od 30 maja do 5 czerwca 2017 r.

Cofnij

Aby wziąć udział w tej inicjatywie wystarczy zaproponować działanie, (np. konferencję, wystawę, projekt filmowy, społeczny, czy projekt edukacyjny albo inicjatywę biznesową), które promuje zasady zrównoważonego rozwoju. Następnie trzeba zarejestrować pomysł na europejskiej platformie (link otwiera się w nowym oknie) i zrealizować podczas tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju.

Akcja jest skierowana do obywateli i podmiotów zarówno z sektora państwowego, jak i prywatnego, m.in. agencji rządowych, samorządów, ośrodków badawczych, instytucji edukacyjnych, muzeów, przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (ang. European Sustainable Development Week - ESDW) to ogólnoeuropejska inicjatywa, która ma na celu wspieranie 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju.

W ramach tegorocznej akcji odbędzie się konferencja "Rola EMAS w gospodarce o obiegu zamkniętym", organizowana przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń i zaprezentowania przykładów dobrych praktyk wdrażania koncepcji gospodarki o obiegu zamkniętym na przykładzie organizacji zarejestrowanych w EMAS.

Ulotka promująca Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju (ESDW) 2017.

źródło: Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska