zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika promująca Legionowską Majówkę 3.05.2023 r.

Zapraszamy na Legionowską Majówkę!

Data dodania: 27 kwietnia 2023

Tradycyjnie już 3 maja obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Legionowie będą pełne kulturalnych atrakcji. Szczegółowy plan wydarzenia został już ujawniony, a na uczestników czeka wiele emocjonujących występów.

Cofnij

Rozpoczęcie pikniku odbędzie się o godzinie 14:00, a całe wydarzenie odbędzie się na parkingu przy Arenie Legionowo - ul. B. Chrobrego 50B. Już o 14:15 będzie można obejrzeć spektakl pt. „Bukiet Talentów”, który poruszając temat segregacji odpadów bawi i uczy najmłodsze pokolenie o tym ważnym zagadnieniu ekologicznym. Kolejnym punktem programu będzie występ senioralnego chóru Belcanto o godzinie 15:30.

Miłośnicy muzyki nie będą również zawiedzeni, kolejnym występem. O godzinie 16:00 wystąpi młodzieżowy Zespół Szachraj, który zapowiada energetyczne wykonanie swoich przebojów. Dla tych, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas, o 16:45 zaplanowano Zumbę z Joanną Turkot – doskonałą okazję, by zatańczyć i spalić kalorie w dynamicznym rytmie.

O godzinie 18:00 na scenie pojawi się zespół Ramalafi, który zaprezentuje oryginalne połączenie różnych gatunków muzycznych. Wieczorem o 19:00 swoim głosem oczaruje Monika Lewczuk – utalentowana wokalistka, która zapowiada niezapomniane emocje i świetną zabawę.

Na zakończenie obchodów 3 maja w Legionowie o godzinie 20:00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Cleo. Ta uznana artystka zapowiada niesamowity show i niezapomniane wrażenia.

Warto zaznaczyć, że specjalnym partnerem medialnym obchodów, tak jak w zeszłym roku, jest Radio Super Nova. Dzięki ich wsparciu wydarzenie będzie miało jeszcze szerszy zasięg i dotrze do jeszcze większej liczby uczestników.

Obchody 3 maja w Legionowie zapowiadają się na niezapomnianą kulturalną ucztę. Zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta i okolic do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz wspólnego świętowania Święta Konstytucji 3 Maja. Zapraszamy!


Informujemy, że w związku z przygotowaniami od godzin porannych 2 maja br. wyłączone z użytkowania zostaną parkingi zlokalizowane przy Arenie Legionowo. Za utrudnienia przepraszamy.