zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie

Zmiany w kursowaniu pociągów SKM

Data dodania: 15 maja 2024
Kolejny etap prac przy przebudowie i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia a także doraźne prace torowe na linii otwockiej spowodują zmiany w kursowaniu pociągów. Od niedzieli, 19 maja, inaczej będą kursowały pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. Prosimy o uważne sprawdzanie rozkładów przed podróżą!
Cofnij

Linia S3

Ostatni pociąg w kierunku Legionowo Piaski pojedzie w skróconej relacji, ze stacji Warszawa Gdańska. W odwrotnym kierunku – do Warszawy – ostatni pociąg z Radzymina (w dni powszednie) lub Legionowo Piaski (w dni wolne od pracy) skończy bieg na stacji Warszawa Gdańska. Ponadto, będą występowały minutowe przesunięcia godzin odjazdów poszczególnych pociągów.

Linie S4/S40

Od niedzieli, 19 maja, w dni wolne od pracy ostatni pociąg linii S4 z Piaseczna do Legionowa odjedzie o godz. 22:21. Kolejny, o godz. 23:10, skończy bieg na przystanku Warszawa Rakowiec. Natomiast w kierunku Legionowa ostatni pociąg odjedzie ze stacji Warszawa Gdańska o godz. 00:12. W odwrotnej relacji, z Legionowa do Piaseczna ostatni pociąg ruszy o godz. 21:34. Kolejne dwa pociągi będą miały skrócone trasy, do przystanku Warszawa Powązki (odjazd z Legionowa o godz. 22:33) lub do stacji Warszawa Gdańska (odjazd z Legionowa o godz. 23:37 lub 23:38). Ponadto będą minutowe przesunięcia godzin odjazdów poszczególnych pociągów.

Od poniedziałku, 20 maja, w dni powszednie ostatni pociąg linii S4 z Piaseczna do Zegrza Południowego odjedzie o godz. 22:21. Dwa kolejne, linii S40, o godz. 22:52 i 23:12 skończą bieg na przystanku Warszawa Rakowiec. Natomiast w kierunku Legionowo Piaski ostatni pociąg pojedzie ze stacji Warszawa Gdańska o godz. 00:15. Z Zegrza Południowego do Piaseczna ostatni pociąg ruszy o godz. 21:15. Kolejne dwa pociągi będą miały skrócone trasy – do przystanku Warszawa Powązki (odjazd z Zegrza Płd. o godz. 22:15) lub do stacji Warszawa Gdańska (odjazd z Zegrza Płd. o godz. 23:15). Z przystanku Warszawa Rakowiec do Piaseczna ostatnie pociągi SKM S40 odjadą o godz. 22:32 i 23:49.

źródło: wtp.waw.pl