Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Logo BIP
Grafika promująca mecz KS Legionovii Legionowo

Zwycięski rollercoaster w Aleksandrowie Łódzkim

Data dodania: 26 sierpnia 2021

W minioną niedzielę (22.08) w samo południe Legionovia rywalizowała na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. W tym szalonym meczu padło aż 7 goli. Ostatecznie po ciężkim boju Novia odniosła bardzo cenne zwycięstwo 4:3.

Cofnij

Pierwsza połowa była tylko preludium do tego, co miało się wydarzyć w drugiej części potyczki. W 30. minucie gospodarze otworzyli wynik za sprawą bardzo ładnego trafienia z dystansu Jakuba Zagórskiego. Podopieczni trenera Pirosa odpowiedzieli nieco ponad 10 minut później, gdy piłkę w siatce po dośrodkowaniu z prawej strony umieścił Bartosz Mroczek. Do przerwy 1:1.

Już 4 minuty po zmianie stron legionowianie wyszli na prowadzenie. Kapitalną bramką w stylu “stadiony świata” popisał się Dariusz Zjawiński. Sokół nie załamał się takim obrotem spraw i po chwili doprowadził do remisu. Na listę strzelców wpisał się Michał Góral. W 70. minucie na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Konrad Zaklika. Efekt? Gol i ponowne prowadzenie Legionovii! Kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego nasi ulubieńcy wyprowadzili jeszcze jeden skuteczny cios. Michał Bajdur podwyższył na 4:2. Gdy wydawało się, że biało-żółto-czerwoni dowiozą do końca bezpieczną przewagę, gospodarze w doliczonym czasie gry zdobyli jeszcze bramkę kontaktową. Jej autorem Kacper Dziuba. Na więcej Sokołowi nie starczyło jednak czasu. Uff! Trzy punkty pojechały do Legionowa!

W następnej kolejce Legionovia zmierzy się u siebie z KS Kutno. To spotkanie już w najbliższą sobotę 28 sierpnia o godz. 17:00. Bilety do nabycia w kasach w dniu meczu (cena 15 zł). Transmisję na żywo przeprowadzi Telewizja NSK.

źródło: KS Legionovia Legionowo