zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta.

  XXIX sesja Rady Miasta Legionowo

  dodano: 15 kwietnia 2021
  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2020 r. poz. 713 z poźn. zm.) zwołuję XXIX sesję Rady Miasta Legionowo 27 kwietnia 2021 r. (wtorek) o godz. 10:00. Sesja odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • ZdrowieTrzy osoby na tle budynku Lodowa Arena w Legionowie

  [Aktualizacja 15.04.2021] Organizujemy punkt szczepień

  dodano: 15 kwietnia 2021

  [Aktualizacja 15.04.2021] Jesteśmy na wstępnej liście wojewody i czekamy na weryfikację przez NFZ, która ma nastąpić w przyszłym tygodniu.

  Trwają prace organizacyjne nad powstaniem miejskiego punktu szczepień w legionowskiej Lodowej Arenie. Mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców i obecną sytuację Urząd Miasta Legionowo wystąpił do wojewody o zgodę na utworzenie punktu szczepień masowych. Punkt ten najprawdopodobniej ruszy w kwietniu i zorganizowany będzie przy współpracy z Zespołem Poradni Specjalistycznych NZOZ "Legionowo".

   

 • KomunikatyPalec wskazuje na ekran w urządzeniu mobilnym, typu smartphone. Grafika ze strony: Ministerstwa Finansów

  Ostrzegamy przed fałszywymi SMS-ami nt. mandatu karnego

  dodano: 15 kwietnia 2021

  Uwaga na fałszywe SMS-y, które sugerują, że nadawcą jest Ministerstwo Finansów lub podległy mu podmiot. Odbiorcy są wzywani do zapłacenia mandatu karnego, pod rygorem skierowania sprawy do sądu. W rzeczywistości to kampania phishingowa, która ma na celu wyłudzenie środków pieniężnych.

 • KulturaPlakat Lemowskie konstelacje/instalacje - nabór na warsztaty

  Lemowskie konstelacje/instalacje - nabór na warsztaty

  dodano: 15 kwietnia 2021

  Cenisz sobie niełatwo poddające się szufladkowaniu utwory Lema?  Wyrusz z nami w kosmiczną odyseję inspirowaną niezwykłą twórczością Stanisława Lema!

 • KomunikatyKsiążeczki wojskowe.

  Przesunięcie terminu kwalifikacji wojskowej

  dodano: 15 kwietnia 2021

  W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w Polsce Wojewoda Mazowiecki podjął decyzję o przesunięciu daty rozpoczęcia prac przez powiatowe komisje lekarskie na terenie województwa mazowieckiego.