zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • KomunikatyKsiążeczki wojskowe.

  Przesunięcie terminu kwalifikacji wojskowej

  dodano: 15 kwietnia 2021

  W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w Polsce Wojewoda Mazowiecki podjął decyzję o przesunięciu daty rozpoczęcia prac przez powiatowe komisje lekarskie na terenie województwa mazowieckiego.

 • KomunikatyTerytorials w uzbrojeniu a za nim chmura dymu.

  Terytorialsi z Mazowsza organizują dodatkowe szkolenie dla ochotników

  dodano: 15 kwietnia 2021

  Terytorialna służba wojskowa cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. W miniony piątek szeregi mazowieckich terytorialsów zasiliło 87 nowych ochotników. Za miesiąc kolejne, dodatkowe powołanie do służby, a w wakacje trzecia edycja projektu „Wakacje w WOT”.

 • KomunikatyCztery osoby - dwóch mężczyzn, dwie kobiety - trzymający narzędzia ogrodnicze i rośliny.

  Konkurs grantowy dla mieszkańców osiedli

  dodano: 15 kwietnia 2021
  Fundacja Banku Ochrony Środowiska ma przyjemność zaprosić mieszkańców polskich miast do udziału w VII edycji projektu grantowego Zielona Ławeczka.
 • KomunikatyGrafika z napisem - Wspieramy w szukaniu pracy. Bezpłatne webinarium

  Career Boost: Jak poszukiwać pracy - webinarium

  dodano: 15 kwietnia 2021
  Już w czerwcu rusza III edycja darmowego projektu on-line Career Boost. Eksperci UBS wraz z grupą trenerów - wolontariuszy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy aktualnie poszukują pracy.
 • KomunikatyNa zdjęciu labrador Milka. Siedzi przed wejściem do Urzędu Miasta Legionowo

  Przyjazny urząd

  dodano: 14 kwietnia 2021
  Milka – to już czwarty labrador, który szkoli się w Urzędzie Miasta Legionowo. W szkoleniu kandydatki na psa przewodnika pomagają wszyscy pracownicy ratusza.