zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody

  Wyłączenia wody: 30.09.2022

  dodano: 28 września 2022
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody

  Wyłączenia wody: 28-29.09.2022

  dodano: 27 września 2022
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.
 • KomunikatyGrafika promująca Konkurs fotograficzny

  Konkurs fotograficzny „Ekonomia społeczna - sposób na życie!

  dodano: 27 września 2022
  Wydział Ekonomii Społecznej Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem „Ekonomia społeczna - sposób na życie!"
 • KomunikatyDługopis leżący na skoroszycie

  VII edycja Krajowego Konkursu dla Młodych Profesjonalistów

  dodano: 27 września 2022
  Do 31.10.2022 r. można nadsyłać zgłoszenia do VII edycji Krajowego Konkursu dla Młodych Profesjonalistów 2022. Udział w Konkursie mogą wziąć wszyscy Młodzi Profesjonaliści, czyli aktywne zawodowo osoby, które w 2022 roku nie mają ukończonego 40 roku życia. Nie jest wymagane członkostwo w SIDiR.
 • KomunikatyNa grafice napis - Komunikat

  Uwaga: ważne dla podmiotów użyteczności publicznej działających w Legionowie. Nie dotyczy gospodarstw domowych

  dodano: 26 września 2022

  Informujemy, że weszła w życie ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. z 2022 r., poz. 1967), zakładająca wsparcie dla odbiorców ciepła. Założeniem jej jest ograniczenie wzrostu cen ciepła i ciepłej wody dla gospodarstw domowych i instytucji użyteczności publicznej (tzw podmiotów wrażliwych - definicja na końcu tekstu), przez wprowadzenie średniej ceny wytwarzania ciepła z rekompensatą. Chodzi o częściowe pokrycie kosztów odbiorców ciepła wobec przedsiębiorstw ciepłowniczych na zasadzie rekompensaty dla nich. Więcej informacji w Dzienniku Ustaw.