zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • KomunikatyGrafika z informacją o programie wESpół - treść w artykule.

  Ruszył Program "wESpół - wspieramy ekonomię społeczną" Edycja 2021

  dodano: 6 kwietnia 2021
  Firma UBS po raz kolejny przekazała środki na realizację przedsięwzięć w trzech województwach - razem 50 000 złotych na wsparcie dla 5 mazowieckich podmiotów ekonomii społecznej.
 • ZdrowieRoll-up z napisem - Punkt pobrań wymazów wkierunku Covid-19.

  Drugi punkt wymazowy

  dodano: 3 kwietnia 2021

  W wyniku rozmów z NFZ, w Legionowie został dziś (3.04.2021 r.) czasowo uruchomiony drugi punkt pobrań materiału biologicznego (pobranie wymazu) do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2. Punkt ten znajduje się na parkingu P&R przy ul. Szwajcarskiej przy stacji Legionowo Piaski i obsługiwany jest przez Laboratorium Genomika Sp. z o.o.

 • Komunikacja

  DKM: 05.04 bez kursów D1, D2 i D3

  dodano: 2 kwietnia 2021

  Informujemy, że w poniedziałek (05.04) linie DKM Legionowo nie będą kursować.

 • KomunikatyNa pierwszym planie znak - Parkuj i Jedź, w tle stacja do ładowania samochodów elektrycznych.

  Stacja ładowania samochodów elektrycznych

  dodano: 2 kwietnia 2021
  Stacja ładowania samochodów elektrycznych przy ul. Szwajcarskiej w Legionowie jest ponownie dostępna.
 • EdukacjaNa zdjęciu telefon trzymany w dłoniach

  Uważaj na SMS z nieznanych źródeł

  dodano: 2 kwietnia 2021

  Korzystając ze smartfonów, nigdy nie klikajmy w linki przesłane do nas w wiadomości SMS/MMS, których źródła nie jesteśmy pewni. W ostatnim czasie, to właśnie ten sposób wyłudzania danych bankowych jest najbardziej popularny wśród przestępców.