zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  Obwieszczenie

  dodano: 28 kwietnia 2021

  Obwieszczenie Prezydenta Miasta Legionowo o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowo dla obszaru tzw. "Śródmieścia Legionowa".

 • EdukacjaWejście do Żłobka Miejskiego w Legionowie

  Ulgi za żłobek

  dodano: 27 kwietnia 2021

  Radni podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Legionowo (27.04) uchwalili częściowe zwolnienie z opłat za korzystanie ze Żłobka Miejskiego w Legionowie. Placówka była zamknięta przez 3 tygodnie w związku z pandemią. Za zniżką głosowali wszyscy radni.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: Przymrozki - 26-28.04

  dodano: 27 kwietnia 2021

  Miejscami prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -4°C, przy gruncie lokalnie do około -6°C; w nocy z wtorku na środę spadek temperatury powietrza do około -2°C, przy gruncie lokalnie do około -4°C. Temperatura maksymalna w dzień od 7°C do 10°C.

 • EdukacjaGrupa uśmiechniętych dzieci siedząca na ławkach

  Lato w mieście – szukamy wykonawców

  dodano: 27 kwietnia 2021

  Wakacje coraz bliżej, już niedługo nasze dzieci będą mogły odpocząć po trudach, w tym roku głównie zdalnej, nauki. Na tych, którzy latem pozostaną w domach, jak co roku będą czekały atrakcyjne propozycje zabawy i wypoczynku w mieście. Urząd Miasta Legionowo właśnie ogłosił konkurs na zorganizowanie półkolonii na terenie Legionowa.

 • KulturaGrafika: Komunikat

  Złóż wniosek o stypendium artystyczne

  dodano: 27 kwietnia 2021

  Informujemy, że 30 kwietnia 2021 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendiów artystycznych. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legionowo przy ul. Piłsudskiego 41, poniedziałek-piątek w godz.: 08:00-16:00.