zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • KomunikatyBaner zachęcający do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym z napisem - Jak wziąć udział w spisie. Na zdjęciu trzy cieszące się osoby.

  Ruszył spis powszechny

  dodano: 1 kwietnia 2021
  Dzisiaj (1 kwietnia) ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r. Jest to obowiązkowe badanie realizowane raz na 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Na pytania w nim zawarte trzeba odpowiedzieć głównie drogą internetową, ale rachmistrz spisowy może zapukać także do naszych drzwi.
 • KomunikatyNapis na grafice - Praca zamiast zasiłku - Nowy nabór.

  Praca zamiast zasiłku - nowy nabór

  dodano: 31 marca 2021
  Powiatowe Centrum Integracji Społecznej w Legionowie ogłasza nowy nabór w projekcie - Praca zamiast zasiłku.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta.

  XXVIII sesja Rady Miasta Legionowo

  dodano: 31 marca 2021

  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2020 r. poz. 713 z poźn. zm.) zwołuję XXVIII sesję Rady Miasta Legionowo 31 marca 2021 r. o godz. 10:00. Sesja odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • KomunikatyGrafika została podzielona na 6 częśći. Na trzech znajdują się osoby korzystajaće z bankowości elektronicznej, laptopów.

  Bezpieczny e-senior

  dodano: 30 marca 2021
  Osobisty rachunek bankowy, przelewy, zakupy online i płatności kartą to dla wielu seniorów wciąż niedostępne sposoby na załatwianie codziennych spraw. Co zrobić, aby przybliżyć seniorom technikę cyfrową i dzięki niej zadbać o ich bezpieczeństwo finansowe, a nawet zdrowotne? Kluczem do zmiany tej sytuacji może być edukacja.
 • EdukacjaKonkurs - Złote Indeksy

  Konkurs o Złote Indeksy AEH

  dodano: 29 marca 2021

  Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie obchodzi 20-lecie istnienia. W związku z panującą sytuacją epidemiczną Akademia zrezygnowała z wielu wydarzeń, które planowała (zjazd absolwentów, koncert charytatywny, bal 20-lecia, etc.). Uznała, iż w obecnej sytuacji o wiele istotniejsze jest okazanie wsparcia młodym ludziom. Część z nich znalazła się w trudnej sytuacji materialnej i nie może podjąć studiów.