zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • KomunikatyLogo Stowarzyszenia Metropolii Warszawskiej

  Strategia Rozwoju Metropolii Warszawskiej do 2040 roku

  dodano: 28 października 2022
  Zapraszamy do udziału w konferencji inaugurującej prace nad Strategią rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku. Zachęcamy do udziału w dyskusji oraz skorzystania z możliwości wymiany doświadczeń pomiędzy mieszkańcami, przedstawicielami środowiska naukowego, organizacji pozarządowych, a samorządowcami.
 • KulturaPismo

  Rozpoczął się nabór wniosków do Programów Ministra na rok 2023

  dodano: 28 października 2022
  Do 30 listopada można składać wnioski do wszystkich Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2023. Wyjątkiem są nabory do programów „Ochrona zabytków” i „Wspieranie archiwów, bibliotek i muzeów za granicą”, które kończą się odpowiednio 28 i 9 listopada.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: Gęsta mgła

  dodano: 27 października 2022
  Prognozuje się gęste mgły w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 50 m do 200 m.
 • KomunikatyGrafika promująca Spotkania informacyjne - Obywatelski Monitoring Funduszy UE

  Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap!

  dodano: 26 października 2022
  Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje do organizacji w całym kraju o mobilizację oraz do włączenia się w pracę komitetów monitorujących programy finansowane z funduszy europejskich.
 • KomunikatyNa grafice napis komunikat

  Zmiana godzin pracy urzędu

  dodano: 26 października 2022

  Od listopada zawieszone zostaną dłuższe poniedziałkowe godziny funkcjonowania Urzędu Miasta Legionowo. W związku z tym obsługa klientów będzie się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.