zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaKolaż - zrywki kartek, suche kwiaty, dłonie

  Wyniki zabawy literackiej z Szymborską

  dodano: 28 lutego 2024
  Ogłaszamy wyniki zabawy literackiej z Szymborską! Wasze propozycje adoraliów, moskalików, lepiejów i altruitek zrobiły na nas wielkie wrażenie. Komisja miała bardzo trudne zadanie, ale w końcu udało się wybrać zwycięzców i wyróżnionych.
 • KulturaOkładka książki z napisem konkurs na jubileuszowy ex libris

  Konkurs na jubileuszowy ex libris

  dodano: 22 lutego 2024
  Z okazji 10-lecia działalności Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie organizuje konkurs na jubileuszowy Ex libris*. Nagrodzony projekt znajdzie się na bibliotecznej pieczątce, którą będziemy znakować książki wprowadzone do naszego księgozbioru w tym roku. Zapraszamy do udziału w konkursie!
 • KulturaDzieci i osoby dorosłe pozujące do zdjęcia

  Bajczytanki Pani Hanki po raz piąty

  dodano: 21 lutego 2024

  W Poczytalni (19.02) już po raz piąty odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Bajczytanki Pani Hanki”, który honorowym patronatem objął Prezydent Miasta Legionowo.

 • KulturaGrafika: Komunikat

  Złóż wniosek o stypendium artystyczne 2024

  dodano: 16 lutego 2024

  Informujemy, że 30 kwietnia 2024 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendiów artystycznych. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legionowo przy ul. Piłsudskiego 41, poniedziałek-piątek w godz.: 08:00-16:00.

 • KulturaGrafika promująca akcję - Zabawy literackie z Szymborską

  Zabawy literackie z Szymborską

  dodano: 15 lutego 2024

  W zeszłym roku obchodziliśmy Rok Wisławy Szymborskiej, który przez Wydawnictwo Znak został zwieńczony wydaniem książki „Zabawy literackie”, zawierającej przykłady mniej poważnej twórczości Noblistki, która przez całe swoje życie w towarzystwie znajomych umilała sobie czas układając lekkie i absurdalne rymowanki, czy tworząc frywolne limeryki.