zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaGrociki strzał

  Muzeum przedstawia - zabytek lutego

  dodano: 15 lutego 2024

  Prezentujemy zabytek miesiąca! Tym razem są to 2 z 7 bardzo charakterystycznych grocików do strzał, które zostały wytworzone w kręgu kultury scytyjskiej.

 • KulturaNa zdjęciu osoba przemawiająca podczas wykładu

  Kto zabił Skonieckich? Wykład w muzeum

  dodano: 1 lutego 2024

  W ramach stałego cyklu cotygodniowych, niedzielnych spotkań, Muzeum Historyczne w Legionowie zaprosiło 14 stycznia tego roku na wykład dr. hab. Jacka Szczepańskiego zatytułowany: „80. rocznica śmierci Skonieckich – śledztwo w Ludwigsburgu”.

 • KulturaBaner promocyjny XIII Dni Osób z Niepełnosprawnościami

  Dni Osób z Niepełnosprawnościami 2024 - konkursy

  dodano: 19 stycznia 2024

  Legionowo we współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami, również w tym roku zaprasza do udziału w Dniach Osób z Niepełnosprawnościami (DON).

 • KulturaGrafika promująca zabytek miesiąca

  Muzeum przedstawia zabytek stycznia

  dodano: 16 stycznia 2024

  Muzeum Historyczne prezentuje zabytek miesiąca! W ich zbiorach znajdują się m. in. elementy linii produkcyjnej i półprodukty do wykonywania haceli pochodzące z Zakładów Przemysłowych „Podkowa” S.A. w Michałowie-Reginowie koło Legionowa, lata 30. XX w.

 • KulturaNa zdjęciu dyplom z wyróżnieniem

  Biblioteka z kolejnym wyróżnieniem

  dodano: 16 stycznia 2024

  Miejska Biblioteka Publiczna prosto z osławionej wanny poinformowała nas o dyplomie, który wraz z nagrodami otrzymała w ramach konkursu na najciekawszą Noc Bibliotek 2023 r. Pamiętacie ich absurdalne wypożyczanie i przyjęcie u Szalonego Kapelusznika? Mają nadzieję, że w przyszłym roku ponownie uda się im Was zaskoczyć!