zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaGrafika promująca Ferie 2024 w Legionowie

  Ferie 2024 - Akcja zima w mieście

  dodano: 15 stycznia 2024
  Akcja zima w mieście 2024 rozpoczyna się 15 stycznia i kończy 26 stycznia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą legionowskich instytucji.
 • KulturaMężczyźni na scenie, dwóch z nich wykonują gest uściśnięcia dłoni

  30 lat jazzowania w Legionowie

  dodano: 29 grudnia 2023

  Jazz, po stu latach istnienia i rozwoju, stał się państwem w państwie dźwięków, a amerykański dyrygent Leopold Stokowski określił go jako najbardziej zdumiewające zjawisko w historii muzyki.

 • KulturaNa zdjęciu wnętrze biblioteki

  Blisko biblioteki

  dodano: 27 grudnia 2023

  W ciągu ostatnich dwóch lat Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie zrealizowała wieloetapowy projekt „Biblioteka – dom inicjatyw” dofinansowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu BLISKO. Przed nami czas podsumowań i snucia nowych planów w oparciu o zdobytą wiedzę i narzędzia.

 • KulturaPlakat informujący o konkursie FotoLegioLOVE

  Konkurs FotoLegioLOVE

  dodano: 6 grudnia 2023
  Zapraszamy wszystkich legionowian do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest świeżo wydana książka Kingi Tatkowskiej „Jak się pisze miłość”!
 • KulturaGrafika z napisem: Informacja

  Terminy zamknięcia biblioteki w okresie świąteczno-noworocznym

  dodano: 6 grudnia 2023

  Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie informuje o terminach w okresie świąteczno-noworocznym, w których biblioteka będzie nieczynna.