zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaNa zdjęciu cztery książki

  Poczytalnia z kolejnym dofinansowaniem

  dodano: 9 sierpnia 2023

  Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie z wysoką skutecznością zabiega o kolejne środki, które pozwolą poszerzyć jej księgozbiór oraz wydarzenia w niej organizowane. Dzięki temu legionowscy czytelnicy mają dostęp do jednej z najnowocześniejszych bibliotek na Mazowszu.

 • KulturaOsoby w sali artystycznej

  Wabank już otwarty

  dodano: 4 sierpnia 2023
  Wielu z nas kojarzy z pewnością film Juliusza Machulskiego pod tytułem Vabank. W Legionowie zagościł zaś klub seniorów o podobnej nazwie – „Klub Wabank”. Jest to efekt obietnicy złożonej przez Romana Smogorzewskiego prezydenta miasta lokalnym seniorom. Lokal przy ulicy Husarskiej 12 rozpoczął dziś (03.08) swoją oficjalną działalność.
 • Kulturazdjęcie z harmonogramem latających placów zabaw

  Latający plac zabaw - piknik ekologiczny

  dodano: 21 lipca 2023

  Zapraszamy już w sobotę (22.07) na kolejny na piknik ekologiczny w cyklu Latających placów zabaw, na którym uczestnicy dowiedzą się m.in czym jest smog, jak badać czystość powietrza oraz jak oddychanie zanieczyszczonym powietrzem oddziałuje na układ oddechowy.

 • Kulturaplakat informujący o potańcówkach w Parku Zdrowia

  Potańcówki już od lipca

  dodano: 16 czerwca 2023
  Dobra wiadomość dla miłośników tańca na świeżym powietrzu. Jak co roku urząd miasta zaprasza mieszkańców na potańcówki w Parku Zdrowia. Imprezy odbywać się będą w każdą sobotę lipca i sierpnia, a startować będą o 19:00. Pierwszą potańcówkę poprowadzi DJ z radia Super Nova, na kolejnych zobaczymy m.in. znaną już w Legionowie DJ Wikę oraz Jana Świerczewskiego.
 • KulturaGrafika promująca akcję Lato w mieście 2023 - Legionowo

  Akcja "Lato w mieście" 2023 - informacje zbiorcze

  dodano: 9 czerwca 2023

  Poniżej przedstawiamy program akcji w legionowskich placówkach.