zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • SeniorzyDzień Babci i Dzień Dziadka w Zespołu Szkół Nr 3. Pani Dyrektor przemawia na środku sali gimnastycznej.

  Herbatka dla Babci i Dziadka

  dodano: 4 lutego 2016

  Dzień Babci i Dzień Dziadka są wyjątkowymi datami w kalendarzu, należącymi do jednych z najmilszych i jednocześnie najsympatyczniejszych dni w roku. Jest to też niezwykła okazja ku temu, aby móc wyrazić wdzięczność naszym seniorom za ich troskę i wielkie oddanie. Przez ostatnie dni w legionowskich szkołach i przedszkolach najmłodsi mieszkańcy miasta organizowali na cześć seniorów występy, koncerty i podwieczorki.

 • SeniorzyPlakat zachęcający do uczestnictwa w spotkaniu „Bezpieczeństwo elektroniczne” na którym można będzie dowiedzieć się jak bezpiecznie korzystać z Internetu, bankomatu czy kart płatniczych.

  „Oswajanie” elektroniki

  dodano: 29 stycznia 2016

  Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie zaprasza seniorów na cykl warsztatów edukacyjnych poświęconych obsłudze komputera. Akcję rozpoczyna poniedziałkowy (01.02) wykład Latarnika Marcina Blicharskiego.

 • EdukacjaMłodzież stoi za stołem na którym przygotowano zdrowe posilki

  Zdrowy Dzień Babci i Dziadka

  dodano: 27 stycznia 2016

  Z okazji Święta Babci i Dziadka w miejskim ratuszu odbyły się bezpłatne akcje promujące zdrowie. W czwartek (21.01) w godzinach 11.00 - 15.00 specjaliści oferowali bezpłatne konsultacje rehabilitacyjne i psychologiczne. Seniorzy mogli także skorzystać z bezpłatnego masażu karku.

 • SeniorzyGrafika: Na żółtym tle czerwone napis: Zaproś Dziadków do Muzeum. Poniżej trzy głowy. Dziadkowie i wnuczek

  Zaproś Dziadków do Muzeum - warsztaty rodzinne

  dodano: 22 stycznia 2016
  Muzeum Historyczne w Legionowie pragnie w sposób wyjątkowy uczcić Dzień Babci i Dziadka. Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne.
 • SeniorzyPlakat V Dni Osób Niepełnosprawnych

  V Dni Osób Niepełnosprawnych 2016

  dodano: 20 stycznia 2016

  Rok 2016 upłynie pod znakiem V Dni Osób Niepełnosprawnych 2016. Przygotowania rozpoczęły się już w grudniu 2015 roku i potrwają do końca roku. Zapraszamy do udziału w licznych konkursach i wystawach.