zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Fundusze zewnętrzne

Projekty w trakcie realizacji

Fundusze Zewnętrzne od 2004 roku

Zestawienie projektów (listopad 2018) - (232,0 KB, PDF)

wartość projektów: 188 300 345,08 zł kwota dofinansowania: 112 536 558,46 zł

Aktualności

 • Fundusze zewnętrzneDziewczynka siedzi na ziemi i bawi się zabawkami, klockami.

  Dobry start każdego przedszkolaka w Legionowie

  dodano: 13 maja 2020
  Projekt pn. „Dobry start każdego przedszkolaka w Legionowie” skierowany jest do dzieci i nauczycieli, a jego głównym celem jest wzrost dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
 • Fundusze zewnętrzneGrafika przedstawiająca napis: „Zdalna Szkoła” oraz informację ile w ramach projektu środków przeznaczono.

  Zakup laptopów w ramach programu: „Zdalna Szkoła”

  dodano: 13 maja 2020
  Gmina Miejska Legionowo podpisała umowę z Centrum Projektów Polska Cyfrowa na dofinansowanie zakupu laptopów dla uczniów w kwocie 86 500 zł. Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
 • Fundusze zewnętrzneZdjęcie sali informatycznej w II Liceum Ogólnokształcącym

  Nowa sala informatyczna w Królewskiej Dwójce z dofinansowaniem

  dodano: 11 lutego 2020

  II Liceum Ogólnokształcące (dawne ZSO nr 2) zyskało nowe wyposażenie sali informatycznej. W ramach dofinansowania z Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych zakupionych zostało m.in. 20 nowych komputerów.

 • Fundusze zewnętrznePromesa - dofinansowanie w kwocie 1625600 zł

  Dofinansowanie 1 625 600 zł dla Motylkowego Świata

  dodano: 7 lutego 2020

  Wczoraj (6.02) w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie promes na dofinansowanie rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. W ramach programu „Maluch+ 2020” Legionowo otrzymało dotację z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na sumę ponad 1,6 mln zł.

 • Fundusze zewnętrznePara seniorów w parku.

  E-Opieka w Legionowie

  dodano: 4 lipca 2019

  Projekt pn. "Budowa i wdrożenie zintegrowanego systemu wsparcia usług opiekuńczych opartego na narzędziach TIK na terenie Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego (E-Opieka)" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

 • Fundusze zewnętrzneInfografika

  Miasta średnie województwa mazowieckiego liderami e-usług

  dodano: 20 maja 2019

  Projekt partnerski pt. „Miasta średnie województwa mazowieckiego liderami e-usług” jest realizowany od 10.12.2018 r. do 31.03.2020 r. wspólnie przez następujące instytucje:

 • Fundusze zewnętrzne

  Ja w internecie – nabór do projektu

  dodano: 6 lutego 2019

  Ogłaszamy nabór na bezpłatne szkolenia w ramach projektu "Ja w internecie" w obszarach: "Rodzic w internecie"; "Moje finanse i transakcje w sieci"; "Tworzę własną stronę internetową (blog)". Szkolenia przeznaczone są dla mieszkańców Legionowa powyżej 25 roku życia.

 • Fundusze zewnętrzne

  Zaproszenie na Europejski Wykład Otwarty

  dodano: 4 lutego 2019
  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy oraz Creative Europe Desk Polska zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „Program Kreatywna Europa – Twoje wsparcie w realizacji projektu kulturalnego”, który odbędzie się w środę, 13 lutego br. o godz. 16:30 w sali konferencyjnej w ZODIAKU – Warszawskim Pawilonie Architektury. Spotkanie poprowadzi Pani Ewa Kornacka, przedstawicielka Punktu Kontaktowego „Europa dla obywateli” w Polsce.
 • Fundusze zewnętrzneAutobus, którym pordóżowali członkowie stowarzyszenia Eurocities

  Legionowo jako przykład dobrze funkcjonującej współpracy metropolitalnej

  dodano: 14 grudnia 2018

  Legionowo gościło uczestników seminarium Eurocities. Reprezentanci miast europejskich dyskutowali o korzyściach płynących ze współpracy w skali metropolitalnej.

 • Fundusze zewnętrzneZakup sprzętu dla OSP Legionowo

  Zakup sprzętu dla OSP Legionowo

  dodano: 27 listopada 2018

   

  Zakup sprzętu dla OSP Legionowo

  Wartość projektu

  17 600

  Dofinansowanie

  17 424

  99%

  Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości

  Okres realizacji

  03.09.2018 r. - 02.11.2018 r.

   

  Przedmiotem projektu jest zakup specjalistycznego sprzętu ratownictwa dla OSP Legionowo – dwóch wysokociśnieniowych poduszek pneumatycznych, wraz z osprzętem (butlą, wężykami odcinającymi, reduktorem, sterownikiem oraz wężami pneumatycznymi).