zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Projekty ze środków zagranicznych

Projekty zakończone

 • Projekt „Współpraca-Integracja-Pomoc”

  Data dodania: 03 października 2018

  Oś Priorytetowa RPO WM 2014-2020 IX Wspieranie włączenia społecznego i walka z ubóstwem

  Projekt „Współpraca-Integracja-Pomoc” skierowany jest do niepełnosprawnych lub niesamodzielnych mieszkańców gminy Legionowo oraz do opiekunów faktycznych tych osób. Główną grupę narożnych na wykluczenie społeczne stanowią dorosłe osoby niepełnosprawne, które nie są już objęte systemem edukacyjnym. Dzieci stając się pełnoletnie tracą możliwości na funkcjonowanie w społeczeństwie. Projekt jest kompleksowym wsparciem odpowiadającym na potrzeby powyższej grupy, zawierającym katalog zdiagnozowanych działań.

   

  więcej
 •  

  Urząd Miasta Legionowo

  ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
  05-120 Legionowo

  GODZINY OTWARCIA:
  pon 8:00 - 18:00
  wt - pt 8:00 - 16:00

  NUMER KONTA:
  Getin Noble Bank S.A.
  44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

  ADRES E-MAILOWY:
  kancelaria@um.Legionowo.pl

  SEKRETARIAT:
  tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
  fax: (22) 774 02 32
  tel. dla niepełnosprawnych:
  (22) 766 40 03

  ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
  /UMLegionowo/skrytka

  KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie