zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Rewitalizacja

to ostatnio bardzo popularne i często używane hasło. Niestety, w wielu przypadkach jest ono stosowane błędnie. Ważne jest zatem właściwe zdefiniowanie pojęcia rewitalizacji i określenie czego tak naprawdę ona dotyczy.

Na przygotowanie nowego Lokalnego Programu Rewitalizacji miasto Legionowo pozyskało dofinansowanie z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna, z którego sfinansowane zostaną m.in. warsztaty dla mieszkańców mające na celu wspólne wypracowanie zapisów Programu.

Zespół ds. Rewitalizacji

  1. Anna Brzezińska

  2. Erazm Domański

  3. Rafał Florczyk – Przewodniczący

  4. Elżbieta Głos

  5. Jacek Jóźwiak – Zastępca Przewodniczącego

  6. Robert Nowiński

  7. Tamara Stasiak

  8. Tadeusz Szulc

  9. Danuta Ulkie

  10. Patrycja Wolińska

Po kliknięciu w okładkę pojawi się Uchwała dot. Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Miejskiej Legionowo do roku 2023. (link)


Informacja ws. prawa pierwokupu – Urząd Miasta Legionowo wydaje zaświadczenia dot. prawa pierwokupu nieruchomości położonych w Specjalnej Strefie Rewitalizacji. Wypełniony wniosek (wniosek dostępny jest w Referacie Strategii i Funduszy Zewnętrznych pok. 3.23, 3.24 lub do pobrania w wersji elektronicznej - plik pdf. 58,1 KB ), wraz z pokwitowaniem wniesienia opłaty skarbowej należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie