zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Park im. Jana Pawła II i pomnik z jego wizerunkiem.

Internetowy monitoring

Data dodania: 11 grudnia 2020
Niemal 300 osób złożyło wniosek w sprawie uruchomienia monitoringu w Parku im. Jana Pawła II. Z uwagi na bezpieczeństwo osób modlących się i spacerujących po parku zdecydowano o montażu kamery internetowej w tym miejscu. Uruchomienie jej nastąpi najpóźniej w styczniu.
Cofnij

Tak duża liczba podpisów pod petycją świadczy o tym, jak bardzo społeczeństwo oczekuje tego działania ze strony urzędu.

„Postaram się jeszcze w grudniu uruchomić tę kamerę – mówi Maciej Skarżyński, kierownik Referatu Informatyki w urzędzie – jednak ze względu na kończący się rok budżetowy i ilość dni wolnych w grudniu, może się nie udać przeprowadzić tej procedury. Na pewno jednak już w styczniu będzie można oglądać on-line obraz z parku Jana Pawła II.”