zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Praca w żłobku

Data dodania: 8 maja 2012
Cofnij

DYREKTOR ŻŁOBKA MIEJSKIEGO
w Legionowie ul. ppłk. Edwarda Dietricha 1
OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY
Księgowa (w wymiarze 1 etatu)

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełni następujące wymogi:

1) Ma obywatelstwo polskie.
2) Ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta w pełni z praw publicznych.
3) Nie była prawomocnie skazana za przestępstwa: - przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwa karno – skarbowe.
4) Ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i co najmniej roczną praktykę w księgowości
5) Ukończyła średnią, policealną lub pomaturalną szkołę ekonomiczną i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości.
6) Posiada znajomość:
ustawy o finansach publicznych,
ustawy o podatku VAT,
ustawy o rachunkowości,
ustawy Prawo zamówień publicznych,
ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
rozporządzenia Ministra Finansów w prawie szczegółowych zasad rachunkowości
oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego oraz niektórych jednostek sektora finansów publicznych programu księgowości budżetowej,
rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie klasyfikacji budżetowej.
7) Posiada umiejętność obsługi komputera, biegłą znajomość programów Microsoft EXCEL, WORD oraz znajomość Internetu.

Wymagania dodatkowe:

1. Znajomość przepisów:
- Ustawa o pracownikach samorządowych i wydane na jej podstawie przepisy wykonawcze
2. Znajomość programu księgowego Info System.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

Księgowa będzie pełniła obowiązki i ponosiła odpowiedzialność w zakresie:
1. Pełnienie funkcji kasjera i prowadzenie obsługi kasowej: Żłobka Miejskiego, Przedszkola Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 6, Przedszkola Miejskiego nr 10.
2. Przygotowywanie przelewów zgodnie z zatwierdzonymi dokumentami dla placówek: Żłobek Miejski, Przedszkole Miejskie nr 2, Przedszkole Miejskie nr 6, Przedszkole Miejskie nr 10.
3. Współpraca z bankiem obsługującym jednostki.
4. Sprawdzanie dokumentów jednostek wymienionych w pkt.6 pod względem formalno-rachunkowym i opisywanie dokumentów zgodnie z klasyfikacją budżetową dochodów i wydatków.
5. Kompletowanie i dekretowanie dowodów księgowych z uwzględnieniem obowiązującego planu kont.
6. Weryfikacja rozrachunków z kontrahentami wymienionych jednostek.
7. Wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez Głównego Księgowego wchodzących w zakres kompetencji, a nie wymienionych w zakresie obowiązków.

Wymagane dokumenty:

- List motywacyjny
- Życiorys – szczegółowe curriculum vitae, z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej, powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
- Oryginał kwestionariusza osobowego.
- Kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie.
- Kserokopie świadectw pracy.
- Oświadczenie, że kandydat nie był prawomocnie skazany za przestępstwo umyślne.
- Informacja z Krajowego Rejestru Karnego ( wymagana z chwilą podpisania umowy o pracę).
- Oświadczenie o niekaralności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych
w trybie ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (Dz.U. z 2005r. Nr 14, poz. 114).
- Kserokopie zaświadczeń o dodatkowych kwalifikacjach zawodowych, zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.
- Oświadczenie o gotowości podjęcia pracy z dniem 01 czerwca 2012r.
- Oświadczenie kandydata o biegłej obsłudze komputera.

Miejsce i termin składania ofert:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Żłobka Miejskiego ul: ppłk. Edwarda Dietricha 1,
05-120 Legionowo w godz. 8:00-15:30 lub pocztą na adres Żłobka z dopiskiem: „ Dotyczy naboru na stanowisko Księgowej”.
Termin składania dokumentów upływa dnia 23 maja 2012 r. o godz.10:00

Aplikacje, które wpłyną do Żłobka po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane i zostaną zwrócone zainteresowanym.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.zlobek.legionowo.pl oraz na tablicy informacyjnej Żłobka. Z wybranym kandydatem Dyrektor Żłobka zawiera umowę o pracę na czas określony. Po upływie okresu zatrudnienia na czas określony i po uzyskanej pozytywnej oceny pracy na zajmowanym stanowisku, Dyrektor Żłobka podejmuje decyzję o zawarciu umowy o pracę na czas nieokreślony.

Dyrektor Żłobka Miejskiego

/-/ Barbara Mierzejewska