zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu leżaki, parasol oraz piasek

Akcja Letnia "Bezpieczne Wakacje" 2021

Data dodania: 20 lipca 2021
Przed nami najbardziej oczekiwany przez dzieci i młodzież czas - wakacje. Ten szczególny okres kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską, słońcem i zabawą.
Cofnij

Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o zasadach bezpiecznego wypoczynku, by powrót z wakacji był równie radosny, jak ich początek.

Ze względu na panującą epidemię SARS - CoV-2 wszystkie formy wypoczynku będą odbywać się zgodnie z wytycznymi wydanymi przez GIS, MZ i MEN z uwzględnieniem ograniczeń sanitarnych.

Wytyczne znajdują się na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legionowie przekazuje garść wskazówek, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo wypoczywającym: Bezpieczne wakacje