zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Osoby przed samochodem, w którym badany jest słuch

Badania słuchu w Legionowie

Data dodania: 14 listopada 2023

Czy wiesz, że pacjenci zmagający się z cukrzycą są bardziej narażeni na ubytek słuchu? Już 14 listopada z okazji Legionowskiego Dnia Walki z Cukrzycą, będzie można przeprowadzić bezpłatne badanie słuchu. Pierwsze objawy ubytku słuchu można łatwo przeoczyć, a proces ten jest nieodwracalny. Specjaliści od zdrowia słuchu Audika będą przeprowadzać badania słuchu w samochodzie, wyposażonym w kabinę ciszy. Badanie trwa tylko 15 minut, jest bezpłatne i nie wymagają rejestracji. Zadbaj o swój słuch już teraz!

Cofnij

Przyjdź na bezpłatne badanie słuchu:

 • Termin: 14 listopada 2023,
 • Adres: ul. marsz. J. Piłsudskiego 41 (przy Ratuszu),
 • Infolinia  814 714 004.

Więcej informacji na stronie audika.pl.

Poznaj 3 powody, by odwiedzić Audikabus w Legionowie!

 1. Specjaliści na wyciągnięcie ręki:
  Audikabus to mobilny gabinet badania słuchu, który podróżuje po całej Polsce. W dniu 14 listopada 2023, będzie miał swój przystanek w Legionowie. Specjaliści od zdrowia słuchu Audika, mogą nie tylko zbadać Twój słuch, ale również porozmawiać o bieżących problemach i doradzić, jak dbać o słuch na co dzień.
 2. Badania słuchu za darmo i bez zobowiązań:
  Dlaczego warto odwiedzić Audikabus w Legionowie? Taka wizyta jest za darmo, a całe badanie słuchu trwa tylko 15 minut. To świetna okazja, by upewnić się, że z Twoim słuchem jest wciąż wszystko w porządku. To również duża wygoda, bo nie musisz umawiać wcześniej terminu wizyty. Odwiedź Audikabus przy okazji, jeśli będziesz w pobliżu. To tylko 15 minut!
 3. Wyniki od razu po badaniu słuchu:
  Wiemy, że nikt nie lubi czekać na wyniki badań. Nasi specjaliści również, więc omawiają wyniki każdego badania słuchu od ręki a w razie potrzeby kierują na dalszą diagnozę. To szczególnie ważne w przypadku pacjentów, którzy zauważają już u siebie pierwsze objawy problemów ze słuchem. Dzięki 15-minutowemu badaniu słuchu, można od razu sprawdzić, czy ze słuchem jest wszystko w porządku.

Specjaliści rekomendują, by badać słuch profilaktycznie przynajmniej co 1-2 lata.