zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Wręczenie nagród laureatom - Szkoła Podstawowa nr 1

„Bezpieczne ferie” – wyniki konkursu

Data dodania: 12 marca 2020

W lutym br. Straż Miejska w Legionowie, przy współpracy z Komisariatem Rzecznym Policji w Warszawie, zorganizowała serię zajęć dla uczniów klas 1-3 gminnych szkół podstawowych pod hasłem: „Bezpieczne ferie”, połączoną z konkursem plastycznym. Lekcje odbyły się w ramach miejskiego projektu „Poprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Legionowie”.

Cofnij

Na zajęciach dzieci mogły się nauczyć zasad bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia bądź życia, m.in. jak bardzo ryzykowna jest zabawa na kruchym lodzie na rzece lub jeziorze. Zadaniem domowym dla chętnych uczniów było przygotowanie plakatu poświęconego bezpieczeństwu związanemu ze spędzaniem wolnego czasu w okresie zimowym, zarówno na terenie miasta, jak i poza nim. Warto było się postarać, bo dla autorów trzech najciekawszych prac z każdej legionowskiej podstawówki przewidziano cenne nagrody.

W poniedziałek 9.03 odbyło się wręczenie nagród dla uczniów ze Szkół nr 1 i 8. Na kolejne dni zaplanowano rozdanie nagród w SP nr 2, 4 i 7, które niestety nie doszło do skutku z uwagi na decyzję o czasowym zamknięciu szkół. Nagrody zostaną wręczone tym laureatom dopiero po wznowieniu zajęć. Za I miejsce przyznano hulajnogę, II miejsce – powerbank, III miejsce – pendrive. Uczniowie, którzy stanęli na podium, a także wyróżnieni w konkursie, otrzymali dodatkowo zestawy gadżetów. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Lista laureatów:

Szkoła Podstawowa Nr 1:
I. Nina Banaszek kl. 1d
II. Oskar Sokół kl. 2b
III. Aleksandra Artecka kl. 2c

Wyróżnienia:
Tomasz Kamiński kl. 3b
Klara Mądrowska kl. 2c

Szkoła Podstawowa Nr 2:
I. Oskar Ciemerych kl. 3b
II. Zuzanna Jakubowska kl. 3b
III. Gabriela Przyrowska kl. 1e

Wyróżnienia:
Anna Kaniewska kl. 1e
Cezary Wrzesiński kl. 3b
Weronika Przybysz kl. 3a

Szkoła Podstawowa Nr 4:
I. Nikola Śniadek kl. 3a
II. Maciej Wijatkowski kl. 3b
III. Roksana Nowocień kl. 3a

Szkoła Podstawowa Nr 7:
I. Zosia Żurawińska kl. 3b
II. Adam Kucharski kl. 1c
III. Natalia Pazio kl. 3b

Szkoła Podstawowa Nr 8:
I. Julia Skoupy kl. 1b
II. Anna Krajewska kl. 2e
III. Marcelina Klimczak kl. 2b

Wręczenie nagród laureatom - Szkoła Podstawowa nr 8