zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

"Być słońcem dla wszystkich" koncert zespołu Dwa Kolory

04 marca 2023
sala widowiskowa w ratuszu
19:00
Marcowym koncertem polsko-ukraiński zespół Dwa Kolory podsumuje pięć lat swojej działalności. Dwa Kolory gromadzą regularnie liczną publiczność tak w salach koncertowych, jak i na plenerowych imprezach.

Jest to grupa rozpoznawalna nie tylko w legionowskim powiecie, z którego się wywodzi, ale i w środowiskach kultywujących tradycje polskiego, ukraińskiego i białoruskiego folkloru - bywa bowiem często na folklorystycznych festiwalach i przeglądach w całej Polsce, przywożąc z nich znaczące trofea w postaci nagród i wyróżnień.
Tym razem wystąpi w towarzystwie młodych artystów z Zespołu Tańca Ludowego Promyki (Wieliszew) oraz ze Studia Tańca i Piosenki Szachraj.

4 marca, godz. 19:00
sala widowiskowa w ratuszu, Legionowo, ul. Piłsudskiego 41
"Być słońcem dla wszystkich"
koncert zespołu Dwa Kolory

gościnnie:
Zespół Tańca Ludowego PROMYKI z Wieliszewa
Studio Tańca i Piosenki SZACHRAJ

Wstęp wolny.

Plakat koncertu zespołu Dwa Kolory