zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Spotkanie z przedstawicielami Skanska

Co z przebudową dk61?

Data dodania: 23 marca 2018

Przebudowa dk61 na legionowskim odcinku była tematem wczorajszego (22.03) spotkania prezydenta Romana Smogorzewskiego i pracowników Wydziału Inwestycji z przedstawicielami firmy Skanska, generalnego wykonawcy tej inwestycji.

Cofnij

Prezydent poprosił o informację na temat stanu przygotowań do tej inwestycji i sposobu jej realizacji. – Przedstawiciele Skanska poprosili o wsparcie w uzgodnieniach dokumentacji branżowych ze spółkami miejskimi PEC i PWK, oznajmili, że są na etapie składania dokumentacji koniecznej do otrzymania od Wojewody Mazowieckiego zamiennego zezwolenia na realizację inwestycji drogowej, związanego z infrastrukturą podziemną – mówi prezydent.

Obecny na spotkaniu ksiądz proboszcz Tomasz Chciałowski był zainteresowany bezpieczną przeprawą z osiedla Piaski w stronę Bukowca i znajdującego się przy ul. Orląt Lwowskich kościoła, jednak jak informuje przedstawicielka GDDKiA Małgorzata Tarnowska, GDDKiA nie otrzymała dotąd środków finansowych na obiecaną w styczniu br. przez ministra Mariusza Błaszczaka kładkę dla pieszych.

Pierwsze prace przy przebudowie ul. Zegrzyńskiej mają rozpocząć się w tym roku na wysokości CSP oraz w okolicy wiaduktu. Jak zapewniają przedstawiciele wykonawcy, inwestycja będzie realizowana przy utrzymaniu ruchu.

Spotkanie z przedstawicielami SkanskaSpotkanie z przedstawicielami Skanska