zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Con Forza Trio Fortepianowe i wystawa "Kwiaty"

15 stycznia 2023
filia MOK Legionowo, ul. Targowa 65
12:00
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do Salonu Artystycznego na Con Forza Trio Fortepianowe i wystawę "Kwiaty".

15 stycznia, godz. 12:00
filia MOK Legionowo, ul. Targowa 65
Wstęp wolny

Salon Artystyczny

Koncert - Con Forza Trio Fortepianowe
Trio fortepianowe Con Forza
zostało stworzone jako studencki projekt w 2019 pod kuratelą prof. Iwony Mironiuk. Trio zadebiutowało na koncercie poświęconemu pamięci L. van Beethovena, który został zorganizowany przez Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Repertuar Tria Con Forza to głównie muzyka klasyczna, ze szczególnym naciskiem na dzieła z epoki romantyzmu.

Wojciech Sojka - skrzypce
Wawrzyniec Afek - wiolonczela
Szymon Orliński - fortepian

Program:
W. A. Mozart - Trio fortepianowe B-dur KV 502
F. Mendelssohn - Trio fortepianowe nr 2 c-moll


Wernisaż wystawy "Kwiaty" - grupa plastyczna Targowa
Grupa plastyczna TARGOWA
działa w legionowskim MOK od dziewięciu lat. Tworzą ją dorośli, w większości seniorzy, którzy pragną poznawać i rozwijać umiejętności w zakresie sztuk i szlachetnych technik plastycznych.
Spotykamy się w kameralnym gronie, niezależnie od poziomu umiejętności i zaawansowania dbając o dalszy rozwój, nie tylko w pracowni, ale również na warsztatach plenerowych, wieńcząc te spotkania wystawami zbiorowymi i indywidualnymi.
Każdy uczestnik prowadzony jest indywidualnie na zasadzie korekt akademickich - omawiania poszczególnych etapów pracy z prowadzącą zajęcia artystą plastyk Barbarą Retmaniak.

Trzy osoby z instrumentami muzycznymi