zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Komunikat

Dyżur wakacyjny – zapisy uzupełniające

Data dodania: 3 czerwca 2024

W związku z zakończonym etapem potwierdzania zapisów na dyżur wakacyjny i liczbą wolnych miejsc w placówkach informujemy, że od 4 czerwca br. od godz. 12.00 rodzice dzieci niezakwalifikowanych i dzieci, które nie brały udziału w zapisach na dyżur wakacyjny będą mogli zapisać swoje dziecko na wolne miejsce.

Cofnij

Rodzic będzie mógł pobrać wniosek ze strony Kompleksowego Systemu Rejestracji wypełnić go odręcznie i złożyć w wybranej placówce. Jeśli rodzic wybiera kilka turnusów dyżuru to w każdej wybranej placówce składa oddzielny wniosek.

Dyrektor przedszkola/zespołu szkolno- przedszkolnego/ szkoły podstawowej, w której funkcjonuje oddział przedszkolny pełniący dyżur w danym turnusie lub upoważniony pracownik wprowadza wniosek w systemie i wyznacza rodzicowi termin na złożenie potwierdzenia wniesienia opłaty za wyżywienie – 2 dni od dnia złożenia wniosku.

Po przedłożeniu w placówce w wyznaczonym terminie potwierdzenia opłaty za wyżywienie (dopuszcza się przesłanie takiego potwierdzenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany przez placówkę adres e-mail) dyrektor przedszkola/zespołu szkolno-przedszkolnego/szkoły podstawowej, w której funkcjonuje oddział przedszkolny pełniący dyżur w danym turnusie lub upoważniony pracownik zatwierdza przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny.

O przyjęciu dziecka na wolne miejsca decyduje Dyrektor placówki.

Zapisy prowadzone są do wyczerpania wolnych miejsc.