zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

"Dzikie historie" w Kinie Otwartym

19 lutego 2021
on-line
20:00
W ramach cyklu Kino Otwarte online Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie serdecznie zaprasza na nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny, przebój festiwalu w Cannes, pełen czarnego humoru komediodramat „Dzikie historie”.

Sześć filmowych opowieści „o niezwykłej przyjemności, jaką daje... utrata kontroli”, jak to określił scenarzysta i reżyser filmu Damián Szifron. Historie spokojnych ludzi, którym w pewnym momencie puszczają nerwy.

„Zwariowane poczucie humoru, dbałość o wizualną stronę filmu, doskonałe użycie muzyki i bohaterowie na skraju załamania. Nic dziwnego, że bracia Almodóvar chcieli wyprodukować ten film”. - „The Hollywood Reporter”

Wprowadzenie do wspólnego seansu on-line przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Zapraszamy: 19 lutego 2021 r., godz. 20:00 (obowiązują zapisy)

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie e-maila o treści: "DZIKIE" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 18.02.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona (przed wysłaniem e-maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych).

Plakat Powiatowej Instytucji kultury, na którym znajduje się grafika z aktorami występującymi w filmie. Po prawej stronie znajdują się informacje dot. seansu - Dzikie Historie, 19 lutego o godz. 21:00