zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Budynek basenu Wodne Piaski w Legionowie

Funkcjonowanie pływalni Wodne Piaski

Data dodania: 19 października 2020

KZB Legionowo informuje, że zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów z 16.10.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Pływalnia Wodne Piaski jest czynna, choć w ograniczonym zakresie.

Cofnij

Do odwołania wstrzymuje się sprzedaż i wejścia dla klientów indywidualnych na podstawie biletów, karnetów i kart partnerskich. Z pływalni do odwołania będą mogły korzystać na podstawie podpisanych umów i porozumień podmioty zajmujące się nauką pływania, trenerzy i instruktorzy sportowi, kluby sportowe – w tym uczniowskie kluby sportowe, a także publiczne i niepubliczne placówki oświatowe. Jednocześnie informujemy, że karnety na wejścia indywidualne zostaną przedłużone o czas, w którym nie będą mogły być wykorzystane w związku z wprowadzonymi ograniczeniami. Zajęcia prowadzone są zgodnie z aktualnymi harmonogramami, przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa zarówno w budynku, jak i na terenie zewnętrznym. Uprzejmie prosimy o przestrzeganie aktualnych zasad bezpieczeństwa i obostrzeń związanych z COVID-19.

źródło: KZB Legionowo Sp. z o.o.