zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika promująca konkurs - Zostań architektem przyszłości. W tle grafika typowa dla gry minecraft - złożona z pixeli.

Głosowanie – Zostań architektem przyszłości

Data dodania: 7 czerwca 2021
Znamy już projekty, na które będzie można głosować w ramach konkursu „Zostań architektem przyszłości”. Ostatecznie to 20 wizji przyszłości Legionowa wyłonionych przez komisję konkursową spośród stu siedemdziesięciu ośmiu, które zostały do nas nadesłane. Głosowanie odbywa się poprzez specjalny formularz.
Cofnij

Przypomnijmy, że łączna pula nagród w konkursie to 1800 zł. Sama zabawa polegała zaś na stworzeniu w Minecrafcie swojej wizji Legionowa przyszłości, przestrzeni kojarzącej się z Legionowem. Mogła to być budowla, pomnik, park lub inne wybrane miejsce.

Przejdź do głosowania.

Partnerem konkursu są giganci programowania.