zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Logo KDR Legionowo

Informacje dla firm zainteresowanych współpracą

Data dodania: 11 kwietnia 2017

Przystępując do programu, poprzez zaoferowanie jego beneficjentom zniżek na swoje produkty i usługi, przedsiębiorcy otrzymują okazję pozyskania nowych, stałych klientów, a poprzez wspieranie wielodzietnych rodzin mieszkających w naszym mieście, zyskują możliwość budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy, działającej na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

Cofnij

Opieką nad przedsiębiorcami zajął się Referat Komunikacji Społecznej i Promocji. Proponujemy współpracę w zakresie publikacji o proponowanych usługach, wydarzeniach i promocjach w Katalogu KDR, gazecie Puls Miasta, na stronach internetowych i portalu Facebook.

Cele programu Karta Dużej Rodziny:

 1. Umacnianie roli rodziny oraz wspieranie realizacji funkcji opiekuńczo-wychowawczej rodziny wielodzietnej.
 2. Wzmocnienie kondycji bytowej rodzin wielodzietnych. 
 3. Promowanie modelu rodziny wielodzietnej.
 4. Kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej.
 5. Zwiększenie dostępności świadczeń dla członków rodzin wielodzietnych w zakresie usług żłobka, przedszkoli, basenu.
 6. Zwiększenie dostępności dla dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych do zajęć organizowanych przez MOK i Arenę Legionowo.

Ze strony Gminy Legionowo beneficjenci programu otrzymują:

 • zniżki w opłatach za pobyt dziecka w Żłobku Miejskim,
 • zniżki w opłatach za świadczenia udzielane w publicznych przedszkolach,
 • zniżki na basen,
 • zniżki na zajęcia organizowane przez MOK,
 • zniżki na zajęcia organizowane przez Arenę Legionowo,
 • bezpłatne uczestnictwo w programach pomocy środowiskowej i profilaktycznej,
 • pierwszeństwo w programach zdrowotnych realizowanych przez Gminę Legionowo i Starostwo Powiatowe.

Informacje o udziale w programie przedsiębiorcy będą mogli zamieszczać na wszelkich wydawanych przez siebie nośnikach reklamowych i stronach internetowych. My z kolei, oferujemy zamieszczenie informacji o ich udziale w programie Karta Dużej Rodziny w materiałach informacyjnych dotyczących programu, na stronie internetowej  www.legionowo.pl  oraz w katalogu firm.

Urząd Miasta Legionowo wydaje katalog firm współpracujących w ramach programu Karta Dużej Rodziny, który wręczany jest uprawnionym rodzinom wraz z kartą.