zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Jak pozbyć się gałęzi z ogrodów przydomowych?

Jak pozbyć się gałęzi z ogrodów przydomowych?

Data dodania: 7 września 2017

Informujemy, że zgodnie z umową z wykonawcą, w ramach Systemu Gospodarki Odpadami w Legionowie odpady roślinne z ogrodów przydomowych odbierane są w workach koloru brązowego, wystawianych w dniach odbioru określonych w harmonogramie. Większe części odpadów roślinnych należy pociąć i również umieścić w worku.

Cofnij

Gałęzie, które nie mieszczą się do worków, można bezpłatnie oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) w Legionowie, znajdującego się przy ul. Olszankowej 36. Aby skorzystać z punktu, należy zapoznać się z regulaminem: /upload/Regulamin_PSZOK(1).odt) i wypełnić wniosek. Szczegółowych informacji o zasadach funkcjonowania PSZOK udziela Dział Gospodarki Odpadami w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legionowo, stanowisko 1 i 2 (obok działu paszportowego), tel. 22 766 40 17, e-mail: odpady@um.legionowo.pl.