zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Jubileuszowa X Edycja Międzynarodowego Turnieju Rugby na Wózkach

15 października 2021
IŁ Capital Arena Legionowo
09:00 - 18:00
Turniej Mazovia Cup to największy i najbardziej prestiżowy turniej Rugby na Wózkach w Polsce, który corocznie odbywa się w jednej z najnowocześniejszych hal sportowych na Mazowszu - Arenie Legionowo. Turniej organizowany jest od 2011 roku przez Warszawskie Stowarzyszenie Rugby na Wózkach "Four Kings".

Celem Mazovia Cup jest przede wszystkim rywalizacja zawodników warszawskiego klubu „Four Kings” z wiodącymi w rankingach europejskimi drużynami klubowymi, przy wsparciu lokalnej publiczności, a także promocja sportu osób z niepełnosprawnościami.

Obecnie klubowe zawody Mazovia Cup cieszą się wielkim uznaniem i popularnością wśród zagranicznych drużyn i już na stałe wpisały się do kalendarza najważniejszych wydarzeń Międzynarodowego Związku Rugby na Wózkach. W dotychczasowych edycjach uczestniczyły ekipy m.in. z Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Finlandii, Czech, Francji, Irlandii, Danii i Rosji. Znakiem rozpoznawczym Turnieju jest wysoki poziom sportowy oraz ogromna dawka pozytywnych emocji. Od 2013 roku mecze Play-off transmitowane są na żywo w internecie.

Na mecz finałowy zapraszamy osoby z nami współpracujące, sponsorów i media, a także naszych wiernych kibiców. Turniej objęty jest patronatem honorowym Prezydenta Miasta Legionowo oraz Marszałka woj. Mazowieckiego.