zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu łyżwiarka

Już wkrótce otwarcie lodowiska

Data dodania: 23 listopada 2021

Na początek grudnia planowane jest otwarcie Lodowej Areny. Po miesiącach przerwy znów będą z niej mogli skorzystać miłośnicy jazdy na lodzie. Obecnie trwają prace technologiczne mające przekształcić obiekt ponownie w lodowisko. W okresie wiosenno-letnim obiekt pełnił bowiem funkcję boiska wielofunkcyjnego.

Cofnij

Z pewnością z tej informacji ucieszą się wszyscy, gdyż ostatnio z lodowiska mogliśmy korzystać ponad rok temu. Przez kilka miesięcy z powodu epidemii koronawirusa obiekt był zamknięty.

Normalny bilet wstępu na ślizgawkę w sezonie 2021/2022 będzie kosztował 10 zł, ulgowy – 7 zł. Na lodowisku honorowana jest Karta Dużej Rodziny. W wypożyczalni na mieszkańców oczekiwać będą łyżwy, których wypożyczenie kosztuje 12 zł. Łyżwy są systematycznie ostrzone. Taka usługa jest także oferowana klientom, którzy przyjdą z własnym sprzętem (koszt – 15 zł).

Lodowisko dostępne jest dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu umiejętności łyżwiarskich. Najmłodsi mieszkańcy mogą bezpłatnie skorzystać z chodzika „pandy” do nauki jazdy na łyżwach. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych z instruktorem po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Więcej szczegółów już wkrótce.