zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Plakat Kampanii 'Połączeni'

Kampania społeczno-informacyjna „Połączeni”

Data dodania: 6 października 2022
Fundacja Psyche Strefa Pozytywnych w ramach projektu „Zadbajmy o relacje – psychoedukacja dzieci i młodzieży”, wspólnie z Partnerami Psychoklinika oraz Zarządem Województwa Mazowieckiego, realizuje Kampanię społeczno – informacyjną mająca na celu zwrócenie uwagi na problem jaki wynikł w związku z pandemią COVID19 w sferze relacji, samopoczucia i zdrowia psychicznego naszych dzieci. Powiat Legionowski patronuje temu wydarzeniu.
Cofnij

Pod numerem telefonu 22/ 355 2008 od poniedziałku do piątku, w godzinach 17:00-19:00 dyżuruje grupa psychologów posiadających doświadczenie w pracy z osobami w trudnych sytuacjach życiowych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, rozmowy o przyjaźni, miłości, relacjach, czy mierzysz się z trudnymi emocjami takie jak smutek, złość lub jest jakiś inny problem, którym chcesz się podzielić specjaliści czekają na twój telefon.

Ponadto w ramach kampanii i projektu organizowany jest KONKURS! Skierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu m.st. Warszawy, Powiatu Legionowskiego, Powiatu Wołomińskiego i Nowodworskiego. Przejdź do regulaminu konkursu, warunków oraz innych informacji znajdujących się na stronie: fundacjapsyche.pl.