zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kino Otwarte na sztukę "The Square"

25 listopada 2021
on-line
19:00
Listopadowym seansem Kina Otwartego na sztukę będzie zdobywca Złotej Palmy na festiwalu w Cannes ‒ "The Square" w reżyserii Rubena Östlunda!

To zabawna, autoironiczna historia dyrektora muzeum sztuki nowoczesnej w Sztokholmie, amerykańskiej dziennikarki, pewnego chłopca i człowieka-małpy...

Pełen energii i prowokacyjny film analizujący granice politycznej poprawności, wolności twórczej i wolności słowa w dzisiejszym świecie. - The Hollywood Reporter

«The Square» jest (...) właśnie takim filmem, na jaki czekałem na tegorocznej imprezie. Nietuzinkowym, zabawnym i lekkim, będąc przy tym także ciekawym i ostrym komentarzem społecznym. Obrazem, o którym naprawdę chce się dyskutować, bo i jest o czym. - film.com.pl

Gościem rozmowy po filmie będzie znany widzom Kina Otwartego na sztukę kurator, krytyk sztuki i publicysta Stach Szabłowski.

Zapraszamy!: 25 listopada 2021 r., godz. 19:00 seans on-line „The Square”, godz. 21:30 rozmowa ze Stachem Szabłowskim na profilu FB PIK.

Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie e-maila o treści: "KWADRAT" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 24.11.2021 r. (należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych).

źródło: Powiatowa Instytucja Kultury

Plakat promujący Kino Otwate - The Square. Osoba stoi na stole w restauracji.