zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kino Otwarte on-line - "Serce psa"

28 października 2021
Transmisja on-line
19:00

W październikowym KINIE OTWARTYM na sztukę obejrzymy wspólnie niezwykły film "Serce psa" autorstwa Laurie Anderson ‒ amerykańskiej artystki performatywnej, kompozytorki, wokalistki, instrumentalistki, pisarki, poetki i fotografki. Artystki niebywale wszechstronnej.

28 października 2021 r.: godz. 19:00 seans on-line "Serce psa". Gościem rozmowy po filmie, 28.10 br. o godz. 20:30 na profilu FB PIK (www.facebook.com/powiatowa.instytucja.kultury), będzie Marta Chrzczanowicz ‒ antropozoolożka i zoopsycholożka, autorka bloga na temat zwierzęcych postaci w kinie (www.filmowezwierzeta.com). Zapraszamy!

„«Serce psa» to film w reżyserii Laurie Anderson, piosenkarki i performerki. To medytacyjna podróż w wewnętrzny świat artystki, pełna muzyki, nowojorskich pejzaży i snów. Anderson dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat życia i śmierci, nauk buddyzmu, a także wspomina związki z najbliższymi jej ludźmi i zwierzętami. Zaskakujący i nowatorski, niezwykły hołd dla męża Lou Reeda i ukochanej terierki Lolabelle, premierowo pokazywany w konkursie festiwalu filmowego w Wenecji 2015”. (materiały dystrybutora)

Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie maila o treści: "PIES" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 27.10.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona (Przed wysłaniem e-maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych).

źródło: PIK Legionowo

Plakat promujący projekcję filmu 'Serce psa'